Наша діяльність

Про нас

Вже близько року в Рівному працює команда волонтерів - небайдужих людей до долі безпритульних тварин! Серед них підприємці, студенти, пенсіонери, вчителі, лікарі, поліцейські, мами в декреті та навіть школярі. Волонтери фонду - це команда яка сформувалась протягом місяців важкої роботи з метою максимально ефективно надавати допомогу в першу чергу безпритульним тваринам, які опинились в тяжкій ситуації, травмованим, хворим, зрадженим, а також тваринам, які загубились. 

Під час та після лікування ведеться пошук старих власників згуби або нових, здатних належним чином дбати про тварину.

Діяльність

Волонтерський зоозахисний рух об’єднав групу людей та ряд громадських організацій, готових взяти на себе вирішення найбільш болючих проблем суспільства, в даному випадку безпритульних тварин. Всі волонтери благодійного фонду працюють за покликом душі, безкорисно на добровільній основі, і найголовніше безпосередньо беруть активну участь у вирішенні цієї проблеми. 

Приєднуйтесь до нашої команди! Ми не гарантуємо доходів чи інших дивідендів, навпаки: вільного часу у вас більше не буде, зате ви отримаєте вдячність хвостиків та друзів на все життя.